ZO Skin Health

1623061482_0_zo_skin_logo-ad7ddaf71125b26bb5c5df2ba358c9da.png

Tik klinikose įsigyjama medicininio lygmens kosmetika

Dr. Zein Obagi, vieno žymiausių pasaulio dermatologų, įkurta JAV kompanija remiasi inovacijomis, pažangiausiomis technologijomis, klientų mokymu ir unikalia odos sveikatos perspektyva. ZO tai ne tik apie odos lygų gydymą ar problemų mažinimą, o sveikos odos atkūrimą.

ZO Skin Health sprendimai yra orientuoti į rezultatus bei tinka odai nepriklausomai nuo amžiaus, etniškumo, odos tipo ir problemų.

ZO puoselėja ryšį tarp klinikų ir klientų, profesionalai remiasi veido analize ir ZO oficialiais protokolais, siekiant užtikrinti optimaliausią odos priežiūros ir gydymo kryptį.

Pirma Europoje

Pagal rinkos dalį 2016 ir 2020 metais ZO Skin Health atitinkamai buvo pirma Europoje ir antra JAV, atsižvelgiant į klinikose parduodamą kosmetiką.

Unikalios ZO technologijos

Maksimalius rezultatus padeda pasiekti unikalios ZO technologijos: odą stangrinantis ZCORE™, odą apsaugantis Triple Spectrum Protection®, pažangiausios vitamino A formos ir kita.

ZO rezultatai tai ne fikcija

ZO rezultatai tai ne fikcija, o klinikiniais tyrimais ir tikromis pacientų istorijomis paremti įrodymai. Statistika, klinikose registruojami atvejai ir atsiliepimai nepalieka abejonių ZO Skin Health priemonių efektyvumu.