Profesionalus, individualiai parinktas, holistinis

odos gydymas

Odos Estetikos Klinikoje keičiasi darbo laikas

darbo dienomis 10:00 - 19:00,
šeštadieniais 10:00-17:00,
sekmadieniais nedirbame
Produktai
Kodėl renkasi mus

Gydome ne simptomą, o priežastį

Simptominis gydymas – tai tradicinės medicinos kasdienybė, nuo skausmo, niežėjimo, patinimo ir kt. Svarbiausia – nustatyti sutrikimo ar ligos priežastį ir tik tada ją šalinti. Tam pasitelkiame savo žinias, patirtį ir unikalius tyrimus, atliekamus laboratorijose JAV.

Maksimaliai edukuojame pacientus

Pagelbėti prieš kieno nors valią sudėtinga, todėl siekiame kuo labiau įtraukti pacientus į sveikatinimo procesą, juos motyvuoti pasirinkti tinkamus sveikos gyvensenos, mitybos principus ir nuolat stebėti progresą. Todėl labai dažnai mūsų konsultacijos trunka valandą ar dvi.

Unikalūs organizmo tyrimai

Tinkami tyrimai padeda anksti nustatyti sutrikimus, todėl juos lengviau koreguoti. Tiriame plaukus – nustatome per laiką susikaupusius mineralus, toksinus, sunkiuosius metalus. Tiriame hormonų pusiausvyrą, žarnyno mikrobiotą, individualų maisto produktų tinkamumą ir kt.

Pas mus profesionali kosmetika tik su profesionalia konsultacija

Mums profesionali kosmetika – tai patvirtintos veikliosios medžiagos ir veiksmingos jų koncentracijos, tinkama sudėtis ir jos stabilumas, patikimas gamintojas. Mūsų prekės ženklų produktų nerasite parduotuvėse ar vaistinėse, nes jie parduodami tik po išsamios konsultacijos.

Apie mus

Odos estetikos klinikoje siūlome efektyvius ir ilgalaikius sprendimus, pritaikytus individualiai pagal kiekvieno poreikius ir odos būklę. Žvelgiame į odos problemas holistiškai, analizuojame, konsultuojame ir rekomenduojame tik aukščiausios kokybės tyrimus ir pasaulinio lygio kosmetikos priemones. Mums rūpi jūsų odos sveikata ir grožis, norime, kad tai rūpėtų ir jums.
Apsilanykite mūsų elektroninėje parduotuvėje