Veido odos diagnostika

Veido odos diagnostika mūsų klinikoje atliekama naujausios kartos Visia sistema iš Canfield pasaulinio vaizdo sistemų atkurimo lyderių. Vis konsultacija trunka valandą ar ilgiau.

Veida fotografuojamas iš abiejų pusių ir priekio. Svarbi nauja funkcija yra ta, kad sukamas pats modulis o veidas visą laiką išlieka stabilioje padėtyje. Tai labai palengvina sugretinti skirtingu metu darytas fotografijas ir palengvina gydymo ar procedūrų progreso sekimą.

Fotografuojama trim skirtingais apšvietimais-blystėmis, IntelliFlash®, poliarizuotame ir Ultravioletiniame apšvietime, tam įgalinti visapusišką odos paviršiaus ir po paviršinio sluoksnio būklę.

Fotografija UV spinduliais suteikia išsamiausius duomenis apie odos salės pažeidimus. Canfield technologija atskiria odos rudus ir raudonus spalvinius komponentus ir tai padeda vertinti pigmento pasiskirstymą odoje.  Taip pat matomas uždegimas ir jo lygis.

Bendrai vertinama dėmelės, raukšlės, tekstūra, poros, UV ir rudosios dėmės, raudonis ir uždegimas. 

Nustatydami šiuos odos pakitimus dažnai paskiriame papildomus tyrimus bendrai sveikatos būklei nustatyti o ypač virškinimo funkcijos, mirobiotos ir individualaus maisto tinkamumo, hormonų balanso, toksinų ir sunkiųjų metalų susikaupimą, mikroelementų ir kitų,  kurie tiesiogiai įtakoja ir odos sveikatą. Šie unikalūs tyrimai atliekami specializuotose laboratorijose JAV. 

 Pagal odos būklę parenkama odos priežiūrai reikalingos priemonės, procedūros, maisto papildai. Pas mus klinikoje rekomenduojama profesionali ods priežiūra iš pasaulyje pirmaujančių prekinių ženklų parduodamų per klinikas ir gydytojus. ZOSkinHealth, PCAskin, Medik8 ir kiti.

Visada rekomenduojame pakartotiną vizitą pokyčiams įvertinti.