HydroPeptide

1623061572_0_hydropeptide_png-bfa926d17c7646f4c2bea9bed2d3ae2b.png

Peptidų ir hialurono rūgšties priemonės odos atjauninimui

Genetikų suformuluoti produktai iš JAV suteikia nenuginčyjamus kliniškai įrodytus rezultatus bei prabangią ir išskirtinai malonią patirtį.

HydroPeptide pasikliauja epigenetika, kai dėl streso, prastos dietos, aplinkos taršos, saulės ir kitų veiksnių galimai nulemiamas ankstyvas odos senėjimas. Peptidai - tai trumpos amino rūgščių grandinės, kurios gali padėti "įjungti" ir "išjungti" atitinkamus genus ir skatinti odos ląsteles veikti lyg jos būtų labai jaunos. Peptidai yra HydroPeptide pagrindas. Ekspertai padės išsirinkti teisingiausią kelią jaunatviškos ir sveikos odos link.

Pažangių peptidų galybė

Pažangių peptidų galybė paverčia odą lyg ji būtų jauna ir švytinti. Tai naujausių peptidų mišinys, kurie mažina raukšleles ir smulkias linijas, stangrina ir lygina odą, skatina sveiką ląstelių augimą ir kolageno gamybą, grąžina gražius veido bruožus ir savybes.

HydroPeptide

HydroPeptide - tai sprendimas, kai pokyčių norisi greitai, tai idealu brandžiai odai. Raukšles atpalaiduojantys peptidai ir Argirelox™ padės atpalaiduoti mimikos raumenų susitraukimus, o antigravitaciniai peptidai ir Majestem™ suteiks staigų odos "pakėlimo" efektą.

Išskirtinė ir prabangi patirtis

Išskirtinė ir prabangi patirtis, naudojant HydroPeptide kosmetiką. Tai akimirka ramybės, šilkiniai pojūčiai ir nuostabūs kvapai, lyg tai būtų jūsų namų SPA.