Atopalm

1623061589_0_atopalm-5f0cee0e530b224942342bffaa57e33e.png

Ypač platus pasirinkimas sausai ir jautriai odai

Pietų Korėjos kompanija remiasi unikalia MLE® technologija. Technologijos pagrindas - iš keramidų, riebiųjų rūgščių ir cholesterolio susidedantis lipidinis sluoksnis, kuris yra itin panašus į natūraliai odoje esantį. Esant pažeistai odai dėl įvairių vidinių ar išorinių dirgiklių, oda nesugeba tinkamai apsisaugoti, sulaikyti drėgmę viduje, todėl atsiranda sausumas ir raudonis, padidėja jautrumas. MLE® technologijos dėka skatinami natūralūs procesai, kai oda siekia save apsaugoti ir atstatyti sveiką drėgmės pusiausvyrą. Kitos aktyvios medžiagos kaip hialurono rūgštis, azijinės centelės ekstraktas ar pantenolis padeda greitai numalšinti dirglumą, sumažinti raudonį bei sugrąžinti drėgmę.

MLE® technologija

MLE® technologija - žmogaus natūralius lipidus primenanti daugiaplokštelinė emulsija su keramidais padeda atstatyti odos apsauginį barjerą ir drėkinti.

Real Barrier®

Real Barrier® priemonės praturtintos hialurono rūgštimi ir papildomais keramidais, užtikrinant maksimalų odos barjero atstatymą. Sveikas odos barjeras sulaikys drėgmę odoje ir apsaugos nuo dirgiklių.

Drėkinimas individualiai

Drėkinimas individualiai pagal poreikį ir odos tipą - viskas nuo drėkinančios dulksnos, prausiklių iki turtingų ir skalsių kremų.