Medik8

1623061513_0_medik8-27b1ad6c550a8d4f0e0df6f66f291fbe.png

Vitamino A ekspertai siekia maksimalaus tikslo - sveikos odos visam gyvenimui

Mokslininkų vedama Medik8 išnaudoja patentuotas technologijas optimaliems rezultatams ir maloniai klientų patirčiai. Pagrindinė filosofija tai CSA - vitaminas C, apsauga nuo saulės ir vitaminas A, pagrindas sveikai ir gražiai odai visam gyvenimui. Medik8 yra vitamino A ir C ekspertai, užtikrina idealų vitaminų poveikį naudodami efektyvias ir stabilias jų formas. Apsaugos priemonės apsaugo ne tik nuo ultravioletinių spindulių, bet ir nuo aplinkos taršos, glikacijos procesų, IR ir mėlynos šviesos. Priemonės gaminamos dažnai ir nedideliais kiekiais, taip užtikrinamas priemonių šviežumas.

Didžiulis pagalbinių priemonių pasirinkimas padės išspręsti riebios ir mišrios odos, spuogų, pigmentacijos, senėjimo požymių, paakių odos, kūno ir kitas problemas.

Sveikos odos siekis

Sveikos odos siekis gyvenimui galingais antioksidantais ir vitamino C serumais. 3 vitamino C formos - tetraheksildecil askorbatas, askorbo rūgštis ir etilinta askorbo rūgštis padės atitolinti senėjimo požymius, suteikti odai lygumo ir jaunatviško spindesio.

Vitamino A ekspertai

Vitamino A ekspertai naudoja 3 stabilizuotas vitaminų A formas - klasikinį retinolį, 11 kartų grečiau nei retinolį veikiantį retinaldehidą ir prabangųjį galingą retinil retinoatą. Platus pasirinkimas padės parinkti tinkamiausią sprendimą kiekvienai odai. 

Medik8 rekomenduoja

Medik8 rekomenduoja apsaugą nuo saulės su pačia aukščiausia apsauga nuo UVA ir UVB spindulių. Papildomai tai apsauga ir nuo glikacijos procesų, aplinkos taršos, IR ir mėlynos šviesos. Visapusiška apsauga sveikai odai.