PCA Skin

1623061534_0_PCASKINlogo_tagbelow_V2-efde32e5d7f16a7dcf5e632a5cc20bcf.png

PCA misija tai graži ir sveika oda dėka PCA ekspertų ir pažangių produktų

PCA Skin priemones galima įsigyti tik klinikose ir tik iš edukuotų profesionalų. Didelis dėmesys skiriamas PCA profesionalų mokymui, kad būtų užtikrintas adekvatus priemonių parinkimas, o procedūros būtų atliekamos nepriekaištingai.

PCA profesionalūs pilingai pripažinti visoje JAV ir pasižymi ypač efektyviu poveikiu, siekiant lyginti odos atspalvius, mažinti spuogų proveržius, mažinti senėjimo požymius bei suteikti odai spindesio ir švytėjimo.

Vis dėlto neatskiriama ir kasdienė odos priežiūra namuose. PCA Skin protokolai pagal platų produktų pasirinkimą kuriame individualiai kiekvienam žmogui.

Metų metus testuojama

Metų metus laboratorijose ir klinikose testuojamos tik tos aktyvios veikliosios medžiagos, kurios natūraliai randamos žmogaus organizme ir odoje. Taip užtikrinami optimalūs rezultatai ir išvengiama nereikalingų pašalinių poveikių.

PCA naudoja

PCA naudoja gerai toleruojamas, saugias ir efektyvias veikliasias medžiagas pilingui. Kai pilingo procedūros yra sinergiškai naudojamos kartu su namų priežiūros protokolu, rezultatai yra dramatiški, siekiant jaunatviškos, sveikos ir gražios odos.

Jau 30 metų aktyvios kompanijos

Jau 30 metų aktyvios kompanijos iš JAV namų priežiūros principas - tai protokolas, kuris susideda iš bent vieno prausiklio, korekcinio produkto, drėkiklio ir apsaugos priemonės. Visa tai turėtų padėti įvertinti PCA specialistas klinikose.