Zeroid

1623061554_0_ZEROID-8614b037d4d589e3c17d4e5edaedbad3.png

Saugios hipoalergiškos priemonės sausai ir ypač jautriai odai

Pietų Korėjoje Zeroid sutinkami net ir ligoninėse dėl minimalios sudėties, hipoalergiškumo bei to, kad tinka nėščiosioms ar kūdikiams. Sudėtyje nėra parabenų, etanolio, kvapiklių, dažų ir kitų galimai odai žalingų medžiagų.

Zeroid naudoja Atopalm pagrindą MLE® technologiją, stiprindami apsauginį odos barjerą ir atstatydami sveiką drėgmės pusiausvyrą odoje. Mažinamas padidėjęs jautrumas, raudonis, skatinamas odos gyjimas. Oda tampa atsparesnė aplinkos dirgikliams, mažiau linkusi į raudonio ir sausumo proveržius, puikiai tinka rožinei, dermatitui ir kitoms odos ligoms.

MLE® technologija

MLE® technologija - žmogaus natūralius lipidus primenanti daugiaplokštelinė emulsija su keramidais padeda atstatyti odos apsauginį barjerą ir drėkinti.

Priemonės praturtintos aktyvosiomis medžiagomis

Priemonės praturtintos aktyvosiomis medžiagomis kaip niacinamidas, pantenolis, madekasosidas, Dualguard™ ir Restomide™ technologijomis, kurios padeda sustiprinti odą, apsaugoti nuo žalingų aplinkos dirgiklių, mažinti raudonį ir padidėjusį jautrumą, mažinti uždegimą ir nuraminti dirglią odą.

Zeroid gali naudoti turintys jautriausią odą

Zeroid gali naudoti turintys jautriausią odą, nėščiosios ir žindančios, vaikai ir kūdikiai, odos ligomis sergantieji. Sudėtyje nėra kvapiklių, dažų, parabenų, etanolio, mineralinių aliejų, benzofenono ir kitų pavojingų medžiagų.