Termokoaguliacija Veinwave

„Veinwave“ – procedūra, kurios metu greitai ir saugiai šalinami kapiliarai. Ji atliekama smulkių kapiliarų, kapiliarų dėmelių, dėl rožinės susidariusio kapiliarų tinklo ir kapiliarų tinklo ant veido, kaklo ir rankų šalinimui. 

Tai – pati pažangiausia veido kapiliarų šalinimo procedūra ir yra beveik neskausminga, o tik minimaliai pažeidžianti odą. Rezultatai yra stabilūs, nėra jokių žinomų pašalinių poveikių. 

Atliekant „Veinwave“ procedūrą kas 0,2 sekundes į kapiliarus siunčiama mažytė mikrobangų srovė. Ši srovė prasiskverbia į odą tik 1,5 mm ir taip uždaro kapiliarą. Klientas gali justi silpną dilgčiojimą, tačiau ši procedūra daugelio laikoma beveik neskausminga. Po procedūros klientas gali nedelsdamas grįžti prie įprastos veiklos.

Kas yra tinkamas kandidatas šiai procedūrai?

Jei turite smulkių paviršinių kapiliarų (taip pat vadinamų voratinkliu) tokiose vietose, kaip nosis, smakras, kakta, kitos veido vietos, esate tinkamas kandidatas „Veinwave“® procedūrai. 

Kodėl turėčiau rinktis  „Veinwave“®?

  • Nechirurginė procedūra;
  • Nesiskverbiama per odą;
  • Nereikia taikyti nejautros;
  • Nereikia tepti odos jautrumą mažinančio kremo;
  • Po procedūros nereikia dėti jokių tvarsčių ar laikytis tam tikro režimo;
  • Nėra gijimo laiko, galima nedelsiant grįžti prie įprastos veiklos ir darbo.

„VeinWave“™ procedūros rezultatai yra matomi iš karto. Priklausomai nuo jūsų individualių poreikių gali prireikti kelių procedūrų, kad būtų pasiekta norimo rezultato.

Kiek laiko paprastai išlieka procedūros rezultatai?

Pašalinti kapiliarai nebeatsinaujina. Nors pašalinti kapiliarai išnyksta visam laikui, gali formuotis nauji.