Organizmo užterštumo tyrimas

Toksiškų nemetalų cheminių medžiagų tyrimas

Kiekvieną dieną mes susiduriame su šimtais nuodingų cheminių medžiagų per tokius produktus kaip vaistai, pesticidai, supakuoti maisto produktai, namų apyvokos produktai ir aplinkos tarša. Kadangi mes vis labiau susiduriame su chemikalais užterštais produktais ir toksiškomis cheminėmis medžiagomis maiste, ore ir vandenyje, susidūriame su vis didėjančiu lėtinių ligų, tokių kaip vėžys, širdies ligos, lėtinio nuovargio sindromas, cheminis jautrumas, autizmo sutrikimai, dažniu. 

Kadangi aplinkos teršalų poveikis yra susijęs su daugeliu lėtinių ligų, Great Plains Laboratory sukūrė GPL-TOX – toksišką nemetalų cheminį tyrimą, kuris tikrina, ar nėra 173 skirtingų toksiškų cheminių medžiagų, įskaitant organinius fosfatinius pesticidus, ftalatus, benzeną, ksileną, vinilo chloridą, piretroidinių insekticidų, akrilamido, perchlorato, difenilo fosfato, etileno oksido, akrilnitrilo ir kt. Šis tyrimas taip pat parodo tigligliciną (TG), mitochondrijų sutrikimų, atsirandančių dėl mitochondrijų DNR mutacijų, žymeklį. Šias mutacijas gali sukelti toksinių cheminių medžiagų poveikis, infekcijos, uždegimai ir mitybos trūkumai.

GPL-TOX tyrimo privalumai

  • GPL-TOX tikrina 173 skirtingus aplinkos teršalus, tiriant 18 skirtingų metabolitų, iš vieno šlapimo mėginio.
  • GPL-TOX naudoja pažangios spektrometrijos (MS/MS) galią, kuri būtina norint aptikti mažesnius tam tikrų genetinių, mitochondrijų ir toksiškų cheminių žymenų lygius, kurių įprastinė spektrometrija dažnai nepastebi.
  • GPL-TOX taip pat apima tiglilgliciną – mitochondrijų pažeidimo žymeklį, kuris dažnai pastebimas esant lėtiniam toksiškų cheminių medžiagų poveikiui.
  • GPL-TOX puikiai dera su organinių rūgščių testu (OAT) ir glifosato testu.