Momentinis maisto papildų parinkimas

ZYTO biokomunikacija

Daugelis nutaria vartoti maisto papildus, tačiau ar nutuokiame koks papildas mums reikalingas ir kuris efektyviausias? Negana to, jei vienam asmeniui konkretus maisto papildas yra efektyvus, kaip žinoti, kad jis šiuo metu reikalingas ir jums? 

Tam, kad pasirinkimas būtų tikslesnis mes siūlome ZYTO biokomunikaciją.  Biokomunikacija tai informacijos apsikeitimas tarp kompiuterio ir organizmo. Tarsi kompiuteris užduotų klausimus, o jūsų organizmas atsakinėtų. 

Kaip ZYTO technologija veikia?

Energetinė komunikacija: Nuolat mūsų organizmas atlieka milijonus įvairiausių funkcijų.  Organai, audiniai ir ląstelės nuolat sąveikauja, keičiasi informacija ir koordinuoja organizmo funkcijas.

Sveikatai sutrikus, komunikacija tarp organų padeda atkurti funkcijas ir balansą.  Dažnai organizmas geba pats susitvarkyti mums apie tai net nenutuokiant.

Kuomet sveikatos sutrikimas yra stipresnis, imame jausti simptomus.  Simptomai tai išorinė, organizmo pastangų susitvarkyti su problema, išraiška. Dažnai mus kamuoja nuovargis, aukšta temperatūra, skausmas ir šie simptomai mums praneša, kad organizme nutiko bėda. Mes, sąmoningai veikdami, galime padėti savo kūnui pvz. išsimiegoti, gerti daugiau skysčių, vartoti vaistus ir taip sumažinti simptomus.

Deja, sveikata susirūpiname, tik atsiradus simptomams ir dažniausiai tuomet sveikatos sutrikimas jau yra ženklus. Vietoj to derėtų pakankamą dėmesį skirti anksčiau ir pagelbėti organizmui nuolat.

Kaip žinoti kokios pagalbos mūsų organizmui reikia? Ar nebūtu puiku jei galėtume pažvelgti atidžiau į organizmo vidinę biokomunikaciją? Žinant organizmo maisto, vitaminų ir papildų biologinį tinkamumą galima pradėti spręsti sveikatos problemas iš anksto.

ZYTO technologija įgalina kompiuterį „bendrauti“ su organizmu.  Uždėjus ranką ant komunikatoriaus atsiranda energetinė jungtis, kuri įgalina ZYTO ‘užduoti kūnui klausimus“ ir registruoti atsaką.  Mes tai vadiname biokomunikacija, kuri jums suteikia papildomas galimybes sužinoti apie organizmo funkcinę būklę ir mitybą.

ZYTO tyrimo metu, subtilūs energetiniai impulsai yra siunčiami į kūną. Organizmas natūraliai, teigiamai ar neigiamai, reaguoja į šiuos impulsus, o kompiuteris matuoja ir registruoja šiuos atsakus.

ZYTO naudoja savo sukurtą sistemą, kad susietų tarpusavyje energetinius impulsus ir fizinius objektus, tokius kaip maistas, papildai, vitaminai, toksinai ir kt. Šią sąveiką išanalizavusi programa pateikia taip vadinamus Virtualius Stimuliacijos Vienetus arba VSV.

ZYTO nediagnozuoja ligų ir jų negydo; ZYTO tyrimo metu gauta informacija suteikia papildomų galimybių parenkat jums optimalų sveikatinimo planą. 

ZYTO pateikia jums informaciją apie individualius maisto poreikius ir padeda numatyti veiksmus, kurie padeda subalansuoti organizmo funkcijas.

ZYTO taupo pinigus. Vietoj to, kad pirkti maisto papildus „aklai“ naudojantis tik bendrinėmis rekomendacijomis, ZYTO pateikia informaciją apie papildų asmeninį biologinį tinkamumą ir specialistas gali pateikti individualizuotas rekomendacijas.