Mikroelementų tyrimas iš plaukų

HTMA – hair trace minerals analysis (mikroelementų tyrimas iš plaukų)

Tai analitinis testas, kuris išmatuoja mineralų kiekį ir funkciškai svarbų jų santykį plaukuose. Tyrimai atliekami sertifikuotoje laboratorijoje JAV.

Plaukai yra idealus audinys tyrimui. Plaukus tyrimams labai lengva paimti, o svarbiausia plaukas parodo ne tik momentinę sveikatos išraišką kaip kraujo tyrimas, bet ir akumuliacinę tiek mineralų tiek ir toksinų būklę organizme. HTMA atskleidžia unikalų metabolizmo pasaulį - ląstelinį metabolizmo aktyvumą, kurio joks kitas tyrimas neparodo. Tai lyg mūsų organizmo biocheminis žemėlapis parodantis kas nutiko mūsų organizme kol plaukas lėtai augo. 

Mineralai organizme būtini nesuskaičiuojamoje daugybėje metabolinių funkcijų ir gyvybinių procesų. Pasak vieno žinomiausių šios srities mokslininkų Dr. Henry Schroeder, mineralai yra net svarbesni žmogaus metabolizme, nei vitaminai, nes mes gebame pasigaminti daugelį vitaminų, bet negalime pasigaminti mineralų ar lengvai pašalinti jų perteklių. 

Tyrimas pateiks išsamių ir visa apimančių atsakymų apie mineralų trūkumą ar perteklių, svarbų jų tarpusavio santykį, toksinių metalų susikaupimą. Tyrimas taip pat pateiks individualias maisto rekomendacijas. Ko reikėtų naudoti daugiau, o ko vengti.

TIRIAMI ELEMENTAI:

Kalcis, magnis, natris, kalis, varis, cinkas, fosforas, geležis, manganas, chromas, selenas, bromas, kobaltas, molibdenas, siera, uranas, arsenas, berilis, gyvsidabris, kadmis, švinas, aliuminis, germanis, baris, bismutas, rubidis, litis, nikelis, platina, talis, vanadis, stroncis, titanas, cirkonis, alavas, volframas