IPL

Solari™ yra vienas elitiškiausių IPL įrenginių rinkoje, todėl galite būti tikri, kad gaunate geriausią turimą IPL. Solari™ skirtumas yra tas, kad įrenginyje naudojama kvadratinė impulsinė šviesa, kuri garantuoja tolygų pasiskirstymą. Tai IPL odos atjauninimo technologijos pažanga. Kiti įrenginiai paprastai sukuria netolygų spindulių pasiskirstymą. Šis netolygus pasiskirstymas sukelia „karštąjį tašką“, o su kvadratine impulsine šviesa mūsų technika gali užtikrinti stabilesnę srovę, todėl sumažina nepageidaujamą šalutinį poveikį. Solari™ IPL procedūra taip pat turi aušinimo sistemą, kuri pagerina odos komfortą.

Procedūra su Solari IPL naudojama odos problemoms, tokioms kaip saulės žala, amžiaus dėmės, raukšlės ir netolygus odos atspalvis, mažinti. Ji gali ne tik pagerinti smulkių linijų ir raukšlių išvaizdą, bet ir sumažinti raudonį bei matomas kraujagysles, taip pat suaktyvinti kolageno gamybą bei sumažinti poras. 

IPL procedūra rekomenduojama:

  • Saulės pažeistai odai
  • Kraujagyslių pažeidimams
  • Hiperpigmentacijai
  • Didelėms poroms
  • Spuogams
  • Rožinei

Solari IPL procedūra yra nerizikinga, labai efektyvi ir sėkminga procedūra. Svarbu atsiminti, kad Solari IPL rezultatai gali keistis priklausomai nuo asmeninių aspektų, įskaitant odos tipą, odos būklę ir konkretų atliktą gydymą. 

Procedūrų, reikalingų geriausiems įmanomiems rezultatams pasiekti, skaičius gali labai skirtis priklausomai nuo kliento ir odos būklės. Daugeliu atvejų optimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojama 6-12 procedūrų kas 4-6 savaites.