INFINI Didelio Intensyvumo Fokusuotas Radiodažnis – odos stangrumui ir patempimui

Senstant, odoje mažėja kolageno ir elastino - dviejų svarbiausių odos baltymų, kurie palaiko odos tamprumą ir elastingumą. INFINI naudoja didelio intensyvumo fokusuotą radiodažnį (HIFRF), kuris pagerina odos išvaizdą, sumažina raukšles ir raukšleles bei patempia odą. Radiodažnis stimuliuoja kolageno gamybą gilesniuose odos sluoksniuose, o tai duoda bendrą odos patempimą ir pakėlimą, taip pat pagerina odos paviršių. 

Radiodažnį naudojančių aparatų ir juos taikančių klinikų gausu. Tačiau INFINI unikalus. Skirtingai nuo įprastinės technologijos, kur radio bangų energija naudojama ant odos paviršiaus ir terminiam poveikiui sukelti turi praeiti visus odos sluoksnius, INFINI naudoja vienkartinių itin aštrių adatų antgalius. Terminė energija yra perduodama tik tam tikrame gylyje, ten kur jos poveikis yra reikalingiausias. Be to labai tiksliai reguliuojamas perduodamos energijos kiekis ir gylis skirtingose odos srityse. Pats adatų įdūrimas yra visiškai neskausmingas. Kiek jaučiamas radiodažnio sukeliamas šiluminis poveikis ir pojūčiai yra labai individualūs. 

Vieniems jau po pirmos procedūros matyti pokyčiai, kitiems gi prireikia keleto procedūrų tam, kad pasiekti norimą rezultatą. Paprastai tarp procedūrų daroma 4-6 savaičių pertrauka.

INFINI tinka daugumai odos tipų.