DOUBLO HIFU Didelio Intensyvumo Fokusuotas Ultragarsas

Doublo tai neinvazinė technologija, kuri naudoja didelio intensyvumo fokusuotą ultragarsą (HIFU), Dažniausia procedūra skiriama odai praradus stangrumą kaklo ir veido srityse. Ultragarso bangos naudojamos medicinoje jau labai seniai ir plačiai, tačiau Doublo ultragarso banga yra didelio intensyvumo ir fokusuojama keliose taškuose. Šiuose taškuose sukuriamas terminis, apie 65-75°C,  poveikis, dėl kurio odoje prasideda kolageno remodeliacija, t.y. persiskirstymas, kolagenas formuojasi naujai ir taisyklingai išsidėsto. Svarbu, kad terminį poveikį sukeliame selektyviai t.y. tik tam tikrose pageidaujamose srityse, o kitur oda niekaip nėra paveikiama. Padidėja odos stangrumas, veido odos raukšlės mažiau išreikštos ir pastebimos. 

Skirtingi atgaliai taikomi tam, kad poveikį sukelti skirtinguose odos gyliuose. Taip pat antgaliai parenkami individualiai pagal odos būklę ir procedūros vietą.

Doublo taikomas suglebusios, tamprumą praradusios veido, kaklo ir dekoltė odai. Tai viena iš efektyviausių nechirurginių veido patempimo procedūrų, kurios efektyvumą patvirtina ir FDA (Amerikos Vaistų ir Maisto Administracija) sertifikavimas.

HIFU dažniausiai taikoma antakiams pakelti, žandikaulio linijai modeliuoti, kaklo odos patempimui, dekoltė ir rankoms, taip pat ir pilvo odos tonusui pakelti, riebalų pertekliui nuo vidinių šlaunų pašalinti.

Rezultatas gali būti matomas iškart po procedūros, bet akivaizdūs pokyčiai dažniausiai stebimi po 3 mėnesių. Kaip parodė tyrimų rezultatai, poveikis trunka nuo 18 iki 24 mėnesių.

Esminis skirtumas tarp HIFU ir lazerio terapijos.

Lazeris naudoja šviesos energiją, ir jų yra skirtingų priklausomai nuo šviesos šaltinio. Skirtingi lazeriai naudojami tik tam tikroms specifinėms indikacijoms. Trūkumas yra ir tas, kad terminis poveikis nėra selektyvus, t.y. norėdami poveikį sukelti gilesniame sluoksnyje pažeidžiame ir paviršinius. 

HIFU naudoja garso energiją, kuri fokusuota terminį poveikį sukelia tik pageidaujamame gylyje ir odos paviršiaus nepažeidžia.